Nowość

Zegarek Casio G-Shock GA-110RG-1AER

Zegarek Casio G-Shock GA-110RG-1AER

Zegarek męski Casio G-Shock pasek GA-110RG-1AER.

Szczegóły

Casio G-Shock

Cena: 685,00 zł

1 Produkt

Ostatnie sztuki produktu!

Zegarek męski japońskiej marki Casio G-SHOCK GA-110RG-1AER na pasku z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Koperta okrągła z tworzywa sztucznego o średnicy 50 mm w kolorze czarnym.

Zegarek posiada mechanizm kwarcowy, co ozn. że zasilany jest za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który przekazywany jest do drgającego kryształu kwarcu.

Szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohs'a. Jest elastyczne, a więc odporne na pęknięcia i stłuczenia.

Wodoszczelność na poziomie 200m (20ATM)ozn. że z zegarka można korzystać nawet przy głębszych zanurzeniach podwodnych. Nie należy bać się o zalanie mechanizmu podczas brania prysznica, pływania czy nurkowania.

Zegarek posiada Shock Resistant - opracowany przez japońskich inżynierów unikatowy system zabezpieczenia zegarka przed wstrząsami i uderzeniami czyni go niezwykle odpornym na uszkodzenia mechaniczne.

Do podświetlenia tego zegarka użyto diody LED, która stonowanym i jasnym światłem wystarczająco naświetli nam tarczę zegarka, tak byśmy mogli odczytać aktualną godzinę. Podświetlenie to można uruchomić ręcznie lub też poprzez podniesienie ręki do góry i skierowanie jej w kierunku twarzy.

Funkcja stopera pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godzin przy dokładności do setnej części sekundy.

Zegarek wyposażony jest w funkcję, polegającą na liczeniu czasu wspak. Gdy pomiar osiągnie 0 minut, 0 sekund, zegar emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. Maksymalna długość pomiaru wynosi 1 godzinę.

Funkcja umożliwiająca odczyt godziny kilku lub wszystkich stref czasowych.

Można ustawić 5 alarmów dziennych oraz drzemkę.

Automatyczny kalendarz wyświetlający zawsze prawidłową datę, bez względu na długość miesiąca czy rok przestępny.

Żywotność baterii to 2 lata.

Zegarek posiada podstawowy okres gwarancji, który wynosi 3 lata. Istnieje możliwość przedłużenia o kolejne 3 lata po niewielkiej opłacie.

Zapięcie sprzączka
Długość maksymalnie 22 cm
Waga 72 g
Marka zegarka Casio
Rodzaj Zegarka Męski
Wodoszczelność 200 m / WR200 / 20 ATM / 20 Bar
Mechanizm Kwarcowy
Rodzaj koperty Tworzywo
Kolor koperty czarny
Kolor tarczy czarny
Szkiełko Mineralne
Rodzaj paska Tworzywo
Kolor paska Czarny
Szerokość koperty 51 mm
Grubość koperty 17 mm
Model GA-110RG-1AER
Gwarancja 36 miesięcy

Produkty podobne

Wyroby złote, srebrne

Produkt dodano do porównania