Nowość

Zegarek Casio G-Shock GD-100-1BER

Zegarek Casio G-Shock GD-100-1BER

Zegarek męski Casio G-Shock pasek GD-100-1BER.

Szczegóły

Casio G-Shock

Cena: 475,00 zł

1 Produkt

Ostatnie sztuki produktu!

Zegarek męski japońskiej marki Casio G-SHOCK GD-100-1BER na pasku z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Koperta okrągła z tworzywa sztucznego o średnicy 50 mm w kolorze czarnym.

Zegarek posiada mechanizm kwarcowy, co ozn. że zasilany jest za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który przekazywany jest do drgającego kryształu kwarcu.

Szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohs'a. Jest elastyczne, a więc odporne na pęknięcia i stłuczenia.

Wodoszczelność na poziomie 200m (20ATM)ozn. że z zegarka można korzystać nawet przy głębszych zanurzeniach podwodnych. Nie należy bać się o zalanie mechanizmu podczas brania prysznica, pływania czy nurkowania.

Zegarek posiada Shock Resistant - opracowany przez japońskich inżynierów unikatowy system zabezpieczenia zegarka przed wstrząsami i uderzeniami czyni go niezwykle odpornym na uszkodzenia mechaniczne.

Do podświetlenia tego zegarka użyto diody LED, która stonowanym i jasnym światłem wystarczająco naświetli nam tarczę zegarka, tak byśmy mogli odczytać aktualną godzinę. Podświetlenie to można uruchomić ręcznie lub też poprzez podniesienie ręki do góry i skierowanie jej w kierunku twarzy.

Pulsująca dioda LED włącza się podczas alarmu i innych sygnałów emitowanych przez zegarek np. podczas zakończonego odliczania stopera.

Funkcja stopera pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godzin przy dokładności do setnej części sekundy.

Zegarek wyposażony jest w funkcję, polegającą na liczeniu czasu wspak. Gdy pomiar osiągnie 0 minut, 0 sekund, zegar emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. Maksymalna długość pomiaru wynosi 1 godzinę.

Funkcja umożliwiająca odczyt godziny kilku lub wszystkich stref czasowych.

Można ustawić 5 alarmów dziennych.

Automatyczny kalendarz wyświetlający zawsze prawidłową datę, bez względu na długość miesiąca czy rok przestępny.

Możliwość całkowitego wyciszenia zegarka.

Żywotność baterii to 7 lat.

Zegarek posiada podstawowy okres gwarancji, który wynosi 3 lata. Istnieje możliwość przedłużenia o kolejne 3 lata po niewielkiej opłacie.

Zapięcie sprzączka
Waga 72 g
Marka zegarka Casio
Rodzaj Zegarka Męski
Wodoszczelność 200 m / WR200 / 20 ATM / 20 Bar
Mechanizm Kwarcowy
Rodzaj koperty Tworzywo
Kolor koperty czarny
Kolor tarczy czarny
Szkiełko Mineralne
Rodzaj paska Tworzywo
Kolor paska Czarny
Szerokość koperty 51 mm
Grubość koperty 17 mm
Model GD-100-1BER
Gwarancja 36 miesięcy

Produkty podobne

Wyroby złote, srebrne

Produkt dodano do porównania