Łańcuszek celebrytka - co oznacza i jak go nosić?

Gwiazdy czerwonego dywanu są nie tylko fotografowane przez paparazzich, obserwowane i uwielbiane. Od wielu lat są również wyznacznikiem dobrego gustu i mody. Za ich stylem podążają miliony kobiet. Dotyczy to również trendów biżuteryjnych. To właśnie stąd wzięła się nazwa „łańcuszek celebrytka”. Jak wygląda łańcuszek, który lubią gwiazdy? Jest tylko dodatkiem czy ma ukryte znaczenie.

Biżuteria jest obowiązkowa, jeśli chcemy, by stylizacja była dopracowana pod każdym względem. A gdyby nasz strój był uzupełniony tym, co uwielbiają gwiazdy? Tak, to jest to! Łańcuszek celebrytka to właśnie przykład biżuterii, która od lat króluje wśród znanych osobistości, a teraz w swojej szkatułce może go mieć każda kobieta.

Czym jest łańcuszek celebrytka?

Wydawałoby się, że gwiazdy lubią się wyróżniać, więc ich biżuteria będzie wyraźna i ekstrawagancka. Tymczasem łańcuszek celebrytka to bardzo subtelny dodatek, który będzie się pięknie komponował z niemal każdym ubiorem. Naszyjnik charakteryzuje się delikatnym łańcuszkiem o klasycznym splocie.

Jest on różnej długości, co pozwala na wyeksponowanie atutów sylwetki lub odwrócenie uwagi od jej mankamentów. To, co stanowi jego największą ozdobę to zawieszka. Przez wielość ich wzorów, łańcuszek może występować w różnych odsłonach. Pomijając kształt, liczy się to, czy są dodatkowo zdobione na przykład cyrkoniami lub kryształkami Svarowskiego.

Ponadczasowa biżuteria?

Łańcuszek celebrytka jest biżuterią, która stała się popularna kilka lat temu i wszystko wskazuje na to, że światowe gwiazdy będą ją nosić przez kolejne lata. W ostatnim czasie można także zauważyć, że coraz częściej noszony jest podwójny naszyjnik. Jeśli kobieta chce się czuć modnie, to właśnie taki łańcuszek posiadać powinna. Poza tym jest on na tyle uniwersalny i piękny zarazem, że doskonale nadaje się na prezent dla bliskiej osoby.

Łańcuszek celebrytka – co znaczą zawieszki i z czym go nosić?

Wśród wielu popularnych zawieszek, najczęściej łańcuszek zawiera takie symbole jak serce odnoszące się do miłości, znak nieskończoności wiążący się z wieczną miłością lub przyjaźnią, koniczynka lub gwiazdka kojarzone ze szczęściem, księżyc jako symbol spokoju i koło z otworem, które odwołuje się do buddyjskiej wiary w teorię karmy. Oprócz tego dostępne są pięciokąty, puzzle, nutki, kwiatki, trójkąty. Zawieszek tych jest o wiele więcej, a każda kobieta może dobrać łańcuszek w takiej formie, jaka w pełni odda jej osobowość i temperament.

Przez bardzo delikatne wzornictwo, łańcuszek celebrytka może być założony do stroju na różne okazje.  Fantastycznie sprawdzi się jako oryginalny dodatek do stylizacji eleganckiej. Pozwoli się wyróżnić, a jednocześnie założony do stroju do pracy nie będzie przyczyną złamania firmowego dress codu. Biżuteria ta jest uniwersalna, więc może być równie dobrze założona do codziennych stylizacji, nawet sportowych. Inną zaletą jest to, że przez swoją prostotę, łańcuszek celebrytka daje dużą dowolność w zakresie łączenia go z inną biżuterią.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień