Obrączki

Obrączki

Aktywne filtry

Obrączki LOVE STORY prezentują ponadczasową, elegancję oraz prostotę form. Wykonane z bardzo dobrej jakości srebra próby 0,925 cechują się wytrzymałością na czynniki zewnętrzne oraz trwałością. Jest to czyste srebro z bardzo niewielką ilością innych metali. Estetyka wykonania obrączek również jest na wysokim poziomie. Staranne szlify oraz efektowne matowe wykończenia zawsze będą prezentowały się elegancko i świeżo. Prezentowane przez LOVE STORY dwie wersje obrączek mogą być noszone zarówno przez kobietę jak i przez mężczyznę. Posiadają różne szerokości: od 6mm do 20mm. Podzielone na rozmiary oraz obwody, można indywidualnie dobrać do obwodu palca. LOVE STORY w swojej kolekcji posiada dwa modele obrączek. Pierwsze z nich cechuje półokrągły profil oraz satynowa powierzchnia, otoczona z obydwu stron wąziutkimi liniami błyszczących krawędzi. Drugi model posiada płaski profil, który zdobiony jest satynowym wykończeniem głównej powierzchni, otoczonej z obydwu stron profilowanymi, podwójnymi, wypukłymi liniami o błyszczącej powierzchni.

Niewielka w stosunku do jakości wykonania, cena obrączek jest niewątpliwym plusem. Srebro próby 0,925 zachowa elegancki wygląd na długie lata ich użytkowania. Wybierając obrączki warto zwrócić uwagę na te wyprodukowane przez firmę jubilerską LOVE STORY. Jak sama nazwa wskazuje są one nie tylko dobrej jakości, ale także zostały zainspirowane prawdziwą, nieśmiertelną Miłością.

Wszystkie obrączki posiadają w komplecie estetyczne opakowania, w postaci eleganckiego pudełeczka z wieczkiem, wyściełanego od środka miękką tkaniną.